Průběžné pořadí po dvou závodech

logo


 

 

smíšená divize Škoda Cup, N1300, N1400
1 622 Šplíchal Daniel Šplíchal Daniel Škoda 130 22
2 120 Pinkas Martin Pinkas Martin Peugeot 106 16
3 681 Holler Jiří Holler Jiří Suzuki Swift 15
4 698 Přibyl Karel Klub Joanites Mitsubishi Colt 13
5 628 Slaba Roman Slaba Roman Škoda Favorit 12
6 678 Stoklasa Petr Stoklasa Petr Opel Corsa 10
7 638 Furst Petr UAMK Střezimíř Škoda Felicia 1,3MPi 8
8-9 607 Kříž Michal UAMK Střezimíř Mitsubishi Colt 1,3 6
8-9 611 Smetánková Květa UAMK Střezimíř Škoda Favorit 6
10 639 Skála Jan UAMK Střezimíř Škoda Felicia 1,3MPi 5
11-12 128 Suchý Marcel Jihočeský Autoklub Citroen AX 4
11-12 652 Keller Patrik Klub Joanites Škoda Favorit 4
13 621 Souček Zbyněk Souček Zbyněk Škoda Favorit 3
Škoda Cup
1 622 Šplíchal Daniel Šplíchal Daniel Škoda 130 27
2 628 Slaba Roman Slaba Roman Škoda Favorit 15
3 638 Furst Petr UAMK Střezimíř Škoda Felicia 1,3MPi 12
4-5 639 Skála Jan UAMK Střezimíř Škoda Felicia 10
4-5 611 Smetánková Květa UAMK Střezimíř Škoda Favorit 10
6 652 Keller Patrik Klub Joanites Škoda Favorit 8
7 621 Souček Zbyněk Souček Zbyněk Škoda Favorit 6
N1300
1 698 Přibyl Karel Klub Joanites Mitsubishi Colt 1,3 25
2 681 Holler Jiří Holler Jiří Suzuki Swift 1,3 15
3-4 678 Stoklasa Petr Stoklasa Petr Opel Corsa 1,3 12
3-4 607 Kříž Michal UAMK Střezimíř Mitsubishi Colt 1,3 12
N1400
1 120 Pinkas Martin Pinkas Martin Peugeot 106 30
2 128 Suchý Marcel Jihočeský Autoklub Citroen AX 12
N1600
1 744 Nakládal Václav Nakládal Václav Mitsubishi Colt 1,6 20
2 733 Týr Tomáš Týr Tomáš Mazda MX3 1,6 15
3-4 777 Michal Jakub Autosema Racing VW Polo 1,6GTi 12
3-4 789 Fidrmuc Martin UAMK Střezimíř VW Polo 1,6GTi 12
5 799 Pavlíček Radek AMK Střezimíř VW Polo 1,6GTi 10
6 716 Dirnberger Raphael MSC Alberdorf(A) VW Polo 1,6GTi 8
7 782 Janisch Karl RLL – Suol(A) VW Polo 1,6GTi 6
8 797 Michal Tomáš Autosema Racing VW Polo 1,6GTi 4
9 702 Janisch Dominik RLL – Suol(A) VW Polo 1,6Gti 3
N +1600
1 414 Hezoučký Jakub Hezoučký Jakub Mazda MX3 1,8 30
2 411 Žížala Richard All Debills Ford Puma 1,7 22
3 401 Matějka Jiří Vendys Motorsport Honda Prelude 12
4 497 Trnka Karel Trnka Karel Mazda MX3 1,8 11
5 494 Šenk Ondřej Šenk Ondřej Peugeot 206GTi 2,0 10
6-7 404 Pešice Jiří Pešice Jiří Peugeot 206 2,0 8
6-7 498 Klasna Robert Klasna Robert Fiat Punto 8
8 409 Navara Martin Navara Martin Audi A4 6
9 402 Vondrášek Václav Vondrášek Václav Audi A3 1,8T 5
10 468 Macháček Jan Macháček Jan Audi 4
Speciál do 1600
1 3 Pinkas Radek RAPI TEAM Škoda Felicia 1,6 30
2 29  Andruchovič Milan Team Družec Škoda Felicia 1,6 24
3 4 Teplý Aleš Teplý Aleš Škoda Felicia 1,6 18
4 34 Havelková Elizabeth MB Sport o.s. Suzuki Swift 1,3GTi 14
5 18 Martin Daniel Martin Daniel Škoda Favorit 11
6 40 Skopeček Martin Vendys Motorsport Škoda Felicia 8
7 27 Buda Tomáš Buda Tomáš Trabant 5
8-9 8 Slezák Michal Slezák Michal Škoda Favorit 4
8-9 14 Hyška Patrik Projektyl Racing Team Škoda Favorit 4
Speciál +1600
1 66 Esselbach Petr EZ Motorsport Peugeot 206 Gti 20
2-3 99 Kazil Jiří Kazil Jiří VW Golf III 15
2-3 57 Slabší František Slabší František Škoda Octavia 1,8 15
4 52 Matějka Jiří Vendys Motorsport Škoda Felicia 12
5-6 93 Václavík Karel UAMK Střezimíř VW Golf II 10
5-6 72 Vondrášek Martin Vondrášek Martin Peugeot 306 2,0 10
7 83 Kubík Jan Kubík Jan Peugeot 205 8
8 98 Plachý Patrik Plachý Patrik Fiat Punto 6

 

 

 

Výsledky druhého závodu

logo


 

Pořadí St.číslo Jméno Soutěžící Vozidlo Body
N 1300 + ŠKODA CUP + N1400
1 681 Holler Jiří Holler Jiří Suzuki Swift 1,3 15
2 622 Šplíchal Daniel Šplíchal Daniel Škoda 130 12
3 678 Stoklasa Petr Stoklasa Petr Opel Corsa 1,3 10
4 638 Furst Petr UAMK Střezimíř Škoda Felicia 1,3MPi 8
5 611 Smetánková Květa UAMK Střezimíř Škoda Favorit 6
6 698 Přibyl Karel Klub Joanites Mitsubishi Colt 1,3 5
7 652 Keller Patrik Klub Joanites Škoda Favorit 4
8 621 Souček Zbyněk Souček Zbyněk Škoda Favorit 3
120 Pinkas Martin Pinkas Martin Peugeot 106 2
N1600
1 744 Nakládal Václav Nakládal Václav Mitsubishi Colt 1,6 15
2 789 Fidrmuc Martin UAMK Střezimíř VW Polo 1,6GTi 12
N nad 1600
1 414 Hezoučký Jakub Hezoučký Jakub Mazda MX3 1,8 15
2 401 Matějka Jiří Vendys Motorsport Honda Prelude 12
3 411 Žížala Richard UAMK Střezimíř Ford Puma 1,7 10
4 498 Klasna Robert Klasna Robert Fiat Punto 8
5 497 Trnka Karel Trnka Karel Mazda MX3 1,8 6
6 402 Vondrášek Václav Vondrášek Václav Audi A3 1,8T 5
Speciál do 1600
1 3 Pinkas Radek RAPI TEAM Škoda Felicia 1,6 15
2 29  Andruchovič Milan Team Družec Škoda Felicia 1,6 12
3 4 Teplý Aleš Teplý Aleš Škoda Felicia 1,6 10
4 40 Skopeček Martin Vendys Motorsport Škoda Felicia 8
5 34 Havelková Elizabeth MB Sport o.s. Suzuki Swift 1,3GTi 6
6 18 Martin Daniel Martin Daniel Škoda Favorit 5
7 14 Hyška Patrik Projektyl Racing Team Škoda Favorit 4
Speciál nad 1600
1 57 Slabší František Slabší František Škoda Octavia 1,8 15
2 66 Esselbach Petr EZ Motorsport Peugeot 206 Gti 12
3 72 Vondrášek Martin Vondrášek Martin Peugeot 306 2,0 10
4 83 Kubík Jan Kubík Jan Peugeot 205 8

Technický stav vozidla – technické přejímky

logo


 

Aby bylo možné přijmout vozidlo do závodu, musí vozidlo:

1) splňovat dané technické předpisy – Předpisy_Rallycross_Cup_2015

2) vizuálně odpovídat sériovému vozidlu dané značky a typu – žádné ostré hrany, chybějící části vozu apod. Vozidlo by mělo vypadat tak, jako by právě sjelo z “ výrobní linky“

3) mít odstraněné závady zapsané technikem v prvním závodě

Kontakt na technika: Zdeněk Novák 775 353 556

Informace k divizím

logo


 

1. Do zvláštního ustanovení pro závod 13. 6. 2015 bude zasazen bod o divizích N1300, N1400, Škoda Cup. Při počtu menším než pět v každé divizi budou tyto divize spojeny v jednu. Vyhlášen budou jak vítězové spojené divize, tak jezdci po jednotlivých divizích.

2. Pro závod 13.6. je vypsána divize KartCross a divize Racer Buggy.

Trénink

logo


 

Otevřený trénink pro automobily na sedlčanské kotlině je vypsán 1.6. od 14:00 do slunce západu.

Rallycross Cup 2.5.2015

logo


 

Poděkování

Všem kteří se zúčastnili klání 2. 5. 2015 děkujeme. Děkujeme i za trpělivost – jednalo se o první klání tohoto seriálu a mouchy musíme postupně vychytávat.

Rád bych přizval jezdce do diskuze k doporučením, komentářům a dalším konstruktivním připomínkám k tomuto seriálu. Navrhuji, abychom se sešli v Sedlčanech případně v Příbrami či Praze a chtěl bych slyšet názor vás jezdců.

Prosím napište na email rallycross-cup@email.cz termín, kdy bychom se mohli sejít. Nejlépe v týdnu – tedy středa.

Děkuji, Daniel Kříž, ředitel závodu.