Průběžné pořadí po dvou závodech

logo


 

 

N 1300, N 1400, Škoda Cup
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 27 101 Pinkas Martin Peugeot 106 12 15
2 20 681 Holler Jiří Suzuki Swift 10 10
3 18 616 Krotil Lukáš Škoda Felicia 8 10
4 15 111 Teješ Libor Volkswagen Lupo 15 X
5 15 621 Souček Zbyněk Škoda Favorit X 15
6 14 687 Beran Jan Mitsubishi Colt 6 8
7 12 149 Slaba Luboš Ford Puma X 12
8 12 618 Stoklasa Jan Škoda Felicia Mpi X 12
9 11 121 Severský Filip Volkswagen Lupo 5 6
10 8 666 Fidrmuc Martin Škoda Favorit X 8
11 6 632 Vojta Adam Škoda Felicia Mpi X 6
12 5 112 Dvořáková Tereza Škoda Felicia X 5
13 5 665 Ferenčík David Škoda Favorit X 5
14 4 631 Kubík Jan Škoda Favorit 4 X
15 0 640 Vosecký Pavel Škoda 130 0 X
N 1300
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 30 681 Holler Jiří Suzuki Swift 15 15
2 24 687 Beran Jan Mitsubishi Colt 12 12
N 1400
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 27 101 Pinkas Martin Peugeot 106 12 15
2 20 121 Severský Filip Volkswagen Lupo 10 10
3 15 111 Teješ Libor Volkswagen Lupo 15 X
4 12 149 Slaba Luboš Ford Puma X 12
5 8 112 Dvořáková Tereza Škoda Felicia X 8
ŠKODA CUP
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 25 616 Krotil Lukáš Škoda Felicia 15 10
2 15 621 Souček Zbyněk Škoda Favorit X 15
3 12 631 Kubík Jan Škoda Favorit 12 X
4 12 618 Stoklasa Jan Škoda Felicia Mpi X 12
5 8 666 Fidrmuc Martin Škoda Favorit X 8
6 6 632 Vojta Adam Škoda Felicia Mpi X 6
7 5 665 Ferenčík David Škoda Favorit X 5
8 0 640 Vosecký Pavel Škoda 130 0 X
N 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 23 721 Rajchman Michal Ford Focus 8 15
2 15 772 Michal Jakub Volkswagen Polo 15 X
3 12 773 Michal Tomáš Volkswagen Polo 12 X
4 12 736 Šimek Jakub VW Polo X 12
5 10 755 Grafek Petr Volkswagen Polo 10 X
6 10 794 Kolomazník Vojta VW Polo X 10
7 10 738 Slaba Tomáš BMW 316 4 6
8 9 744 Nakládal Václav Mitshubishi Colt 5 4
9 8 711 Šiftr Michal Ford Focus X 8
10 6 701 Breicha Dušan Suzuki Swift 6 X
11 5 790 Havelková Elizabeth Peugeot 206 X 5
N nad 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 30 414 Hezoučký Jakub Peugeot 206 15 15
2 22 436 Hájek Jiří Ford Focus 12 10
3 20 475 Stránský Tomáš Opel Astra 8 12
4 10 494 Šenk Ondřej Peugeot 206 10 X
5 8 498 Klasna Robert Fiat Punto 0 8
6 6 419 Crhák Petr Ford Puma 6 X
7 5 444 Vovsík Aleš Peugeot 206 5 X
8 4 402 Vondrášek Václav Audi A3 4 X
Special do 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 27 1 Pinkas Radek Škoda Felicia 12 15
2 20 21 Buda Tomáš Trabant 10 10
3 20 13 Dobeš Jiří Fiat Uno 8 12
4 15 24 Ratajsky Jan Škoda Fabia 15 X
5 12 4 Teplý Aleš Škoda Felicia 4 8
6 6 7 Škvarenina Karel Škoda Felicia 6 0
7 6 17 Šimek Stanislav Škoda Favorit 3 3
8 6 34 Bouma Miroslav Suzuki Swift GTI X 6
9 5 14 Koubek Milan Citroën Saxo 5 0
10 5 10 Tejkal Martin Škoda Favorit X 5
11 4 26 Harvánek Petr Trabant X 4
12 1 2 Dvořáková Tereza Škoda Felicia 1 X
13 1 47 Hyška Petr Škoda Felicia X 1
14 0 48 Kubík Jan Škoda 130 0 X
15 0 18 Hyška Patrik Škoda Felicia X 0
16 0 48 Kubík Jan Škoda 130 0 X
Special nad 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 23 427 Kubík Aleš Volkswagen Golf 8 15
2 20 57 Slabší František Škoda Octavia 12 8
3 15 78 Kazil Jiří Volkswagen Golf 3 15 X
4 15 72 Vondrášek Martin Peugeot 306 10 5
5 12 50 Dvořák Radek Nissan Sunny 6 6
6 12 83 Kadlec Václav Peugeot 205 X 12
7 10 36 Štěpka Petr Opel Corsa X 10
8 5 53 Nováček Zbyněk Škoda Felicia 5 X
9 4 66 Esselbach Petr Peugeot 206 GTI 4 0
10 3 426 Slánský Rostislav VW golf 3 X
11 1 155 Haloun Václav VW golf 1 X
12 0 48 Harvánek Pavel Peugeot 205 X 0
Special 4×4
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 15 11 Kužel Luboš Audi 15 X
2 15 63 Sechovec Martin VW Golf X 15
RB 125
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 15 4 Vosecký Matěj RB 125 15 X
KARTCROSS
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 15 34 Cais Václav Suzuki X 15
2 12 44 Šteffl Jan Yamaha X 12
Historik 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 15 22 Faktor Karel Škoda Felicia X 15
2 12 8 Marchal Jaroslav Škoda LR X 12
3 10 10 Rysová Hana Škoda Felicia X 10
4 8 12 Peták Martin Škoda 130LR X 8
5 6 26 Voříšková Jana Suzuki Swift Gti X 6
6 0 701 Breicha Dušan Suzuki Swift X 0
Historik 1600+
pořadí Body St.číslo Jméno Soutěžící Vozidlo Body
1 15 427 Kubík Aleš VW Golf X 15
2 12 69 Macháček Jan Audi 80 X 12
3 10 60 Iro Josef Peugeot 306 X 10
4 0 50 Dvořák Radek Nissan Sunny X 0
5 0 48 Harvánek Pavel Peugeot 205 X 0
Posted in Uncategorized.