Po stopách Rallye Krumlov II. a Rallycross Cup víkend

Přihláška:
Informace:
Druhý víkend v květnu od 13. 5. do 15. 5. budou pořádat dva spřátelené kluby South Bohemia Cars Club a Rallycross Cup společný víkend v areálu Velké Skaliny (Ličov, Kaplice).
–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠
Akci v tomto rozlehlém areálu plném sportovišť a s krásným okolím pojímáme jako teambuilding nejen pro závodníky a příznivce motorsportu a mototuristických akcí, ale i pro další zájemce, kteří si chtějí odpočinout a strávit s námi společný víkend. Aktuálně připravujeme bohatý program, kde si každý přijde na své.
Rallycross cup si na svá bedra bere přípravu doprovodných akcí v areálu a mimo něj – sportovní soutěže a volnočasové aktivity pro dospělé i děti. South Bohemia Cars Club připravuje nedělní orientační rallye, zdravotně-preventivní program a Coffee Meet Plus na sobotu.
Ubytování v areálu je možné v pokojích hlavní budovy nebo v chatkách. Všechny ubytovací prostory areálu jsou vytápěny. Sportoviště jsou volně k využití – hřiště na volejbal, nohejbal, fotbal, basketbal, pingpongové stoly a mnohá další. Výhodou je, že celý areál je oplocen a nachází se v klidné venkovské lokalitě.
Nakouknout můžete zde: https://www.velkeskaliny.cz/
Stravování v průběhu víkendu zajišťuje skvělý kuchař Dušan Breicha. Skvělou kávu po dobu konání akce Coffee Meet Plus nabízí Kmen Coffee Roasters.
–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠
⌛ PROGRAM AKCE:
Pátek:
Od 15:00 příjezd do areálu, sportovní hry, možnost společného pečení buřtů
Sobota:
Sportovní hry, Coffee Meet, prezentace týmu aplikace Záchranka a další doprovodný program
Neděle:
Orientační rallye nebo sportovní hry
Krátce k orientační rallye:
Letošní orientačky odstartujeme druhým ročníkem akce Po stopách Rallye Krumlov, ve které vedeme trasu po erzetách minulých ročníků Rallye Krumlov a dalších řidičsky zajímavých cestách v okolí naší domoviny. Tentokrát je připraven program na celý víkend a určitě je, na co se těšit. Akce je pořádána ve spolupráci s RX Cup.
 
Posted in Uncategorized.