Vyjádření k závodu v Sosnové

logo


 

 

Vážení přátelé,
chtěl bych Vám všem poděkovat za včerejší účast na posledním závodě Rallycross Cupu a současně se omluvit za chyby, kvůli kterým odjížděli mnozí z vás ze závodiště naštvaní.
Jsem si vědom toho, že jste v Sosnové jeli za plné startovné, ovšem s horším zázemím, neadekvátně připravenou tratí a menším počtem jízd než je obvyklé. Na vině je i špatná organizace z mé strany, přihlášky posílané na poslední chvíli (deset dní před závodem bylo přihlášeno 50 aut) a další specifické problémy, které sebou závodiště v Sosnové a jeho pronájem přináší. Pro tento závod jsem byl pouze v roli ředitele a organizátora bez pravomoci vybírat startovné, změnit jeho výši či omezit počet startujících (ale také bez nutnosti nést případnou finanční ztrátu).
Jsem si všech chyb a nedostatků ze Sosnové vědom a chtěl bych se z nich do budoucna poučit. Na příští rok se proto chystá několik zásadních změn, které by měly takovýmto situacím zabránit. Chci zajistit, aby organizace závodů byla v plné režii jednoho klubu, aby závody zajišťoval jeden organizační tým, více se zaměřit na bezpečnost vozů na technických přejímkách, stejně tak ale i na bezpečnost trati, zjednodušit systém přihlašování a mnoho dalších věcí, o kterých Vás jezdce budu včas informovat a v průběhu zimy s vámi budu v kontaktu.
Zároveň bych rád rozšířil řady lidí zapojených do příprav RX Cupu. Pokud máte chuť, rád přivítám nové členy.
Děkuji Vám za pochopení. Těším se na slavnostní vyhlášení a na další společný ročník!

Daniel Kříž

Průběžné pořadí po třech závodech

logo


 

Ke stažení: Průběžné pořadí

N 1300, N 1400, Škoda Cup
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 42 101 Pinkas Martin Peugeot 106 12 15 15
2 32 681 Holler Jiří Suzuki Swift 10 10 12
3 27 618 Stoklasa Jan Škoda Felicia Mpi X 12 15
4 25 111 Teješ Libor Volkswagen Lupo 15 X 10
5 20 149 Slaba Luboš Ford Puma X 12 8
6 18 616 Krotil Lukáš Škoda Felicia 8 10 X
7 17 121 Severský Filip Volkswagen Lupo 5 6 6
8 15 621 Souček Zbyněk Škoda Favorit X 15 0
9 15 612 Míková Jana Škoda Felicia X X 15
10 14 687 Beran Jan Mitsubishi Colt 6 8 X
11 12 178 Stoklasa Petr Opel Corsa X X 12
12 12 610 Zeitler Jakub Škoda Felicia X X 12
13 10 112 Dvořáková Tereza Škoda Felicia X 5 5
14 8 666 Fidrmuc Martin Škoda Favorit X 8 X
15 6 632 Vojta Adam Škoda Felicia Mpi X 6 X
16 5 665 Ferenčík David Škoda Favorit X 5 X
17 4 631 Kubík Jan Škoda Favorit 4 X X
18 4 133 Klímová Pavlína Škoda Felicia X X 4
19 0 640 Vosecký Pavel Škoda 130 0 X X
N 1300
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 42 681 Holler Jiří Suzuki Swift 15 15 12
2 24 687 Beran Jan Mitsubishi Colt 12 12 X
3 15 612 Míková Jana Škoda Felicia X X 15
N 1400
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 42 101 Pinkas Martin Peugeot 106 12 15 15
2 26 121 Severský Filip Volkswagen Lupo 10 10 6
3 25 111 Teješ Libor Volkswagen Lupo 15 X 10
4 20 149 Slaba Luboš Ford Puma X 12 8
5 13 112 Dvořáková Tereza Škoda Felicia X 8 5
6 12 178 Stoklasa Petr Opel Corsa X X 12
7 4 133 Klímová Pavlína Škoda Felicia X X 4
ŠKODA CUP
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 27 618 Stoklasa Jan Škoda Felicia Mpi X 12 15
2 25 616 Krotil Lukáš Škoda Felicia 15 10 X
3 15 621 Souček Zbyněk Škoda Favorit X 15 0
4 12 631 Kubík Jan Škoda Favorit 12 X X
5 12 610 Zeitler Jakub Škoda Felicia X X 12
6 8 666 Fidrmuc Martin Škoda Favorit X 8 X
7 6 632 Vojta Adam Škoda Felicia Mpi X 6 X
8 5 665 Ferenčík David Škoda Favorit X 5 X
9 0 640 Vosecký Pavel Škoda 130 0 X X
N 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 38 721 Rajchman Michal Ford Focus 8 15 15
2 24 736 Šimek Jakub VW Polo X 12 12
3 19 744 Nakládal Václav Mitshubishi Colt 5 4 10
4 16 738 Slaba Tomáš BMW 316 4 6 6
5 15 772 Michal Jakub Volkswagen Polo 15 X X
6 12 773 Michal Tomáš Volkswagen Polo 12 X X
7 11 711 Šiftr Michal Ford Focus X 8 3
8 10 755 Grafek Petr Volkswagen Polo 10 X X
9 10 794 Kolomazník Vojta VW Polo X 10 X
10 10 790 Havelková Elizabeth Peugeot 206 X 5 5
11 8 784 Dohnal Jan VW Polo X X 8
12 6 701 Breicha Dušan Suzuki Swift 6 X X
13 4 733 Týr Tomáš Mazda MX3 X X 4
14 1 789 Honzík Marek VW Polo X X 1
N nad 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 45 414 Hezoučký Jakub Peugeot 206 15 15 15
2 30 436 Hájek Jiří Ford Focus 12 10 8
3 26 475 Stránský Tomáš Opel Astra 8 12 6
4 20 494 Šenk Ondřej Peugeot 206 10 X 10
5 13 498 Klasna Robert Fiat Punto 1 8 4
6 12 488 Rajchman Tomáš Ford Fiesta X X 12
7 6 419 Crhák Petr Ford Puma 6 X X
8 5 444 Vovsík Aleš Peugeot 206 5 X 0
9 5 178 Stoklasa František Renault Megane X X 5
10 5 402 Vondrášek Václav Audi A3 4 X 1
Special do 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 42 1 Pinkas Radek Škoda Felicia 12 15 15
2 32 13 Dobeš Jiří Fiat Uno 8 12 12
3 24 21 Buda Tomáš Trabant 10 10 4
4 15 24 Ratajsky Jan Škoda Fabia 15 X X
5 15 14 Koubek Milan Citroën Saxo 5 0 10
6 14 34 Bouma Miroslav Suzuki Swift GTI X 6 8
7 12 4 Teplý Aleš Škoda Felicia 4 8 0
8 11 17 Šimek Stanislav Škoda Favorit 3 3 5
9 10 26 Harvánek Petr Trabant X 4 6
10 6 7 Škvarenina Karel Škoda Felicia 6 0 X
11 6 10 Tejkal Martin Škoda Favorit X 5 1
12 3 35 Straka Marek VW Polo X X 3
13 1 2 Dvořáková Tereza Škoda Felicia 1 X X
14 1 47 Hyška Petr Škoda Felicia X 1 X
15 1 18 Hyška Patrik Škoda Felicia X 1 X
16 1 39 Šindelář Pavel Škoda Felicia X X 1
17 0 666 Vanžura Daniel Škoda Felicia X X 0
18 0 48 Kubík Jan Škoda 130 0 X X
Special nad 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 35 57 Slabší František Škoda Octavia 12 8 15
2 24 50 Dvořák Radek Nissan Sunny 6 6 12
3 23 427 Kubík Aleš Volkswagen Golf 8 15 0
4 20 72 Vondrášek Martin Peugeot 306 10 5 5
5 18 83 Kadlec Václav Peugeot 205 X 12 6
6 18 36 Štěpka Petr Opel Corsa X 10 8
7 15 78 Kazil Jiří Volkswagen Golf 3 15 X X
8 15 66 Esselbach Petr Peugeot 206 GTI 4 1 10
9 5 53 Nováček Zbyněk Škoda Felicia 5 X X
10 4 92 Erben Jaroslav Seat Leon X X 4
11 3 426 Slánský Rostislav VW golf 3 X X
12 1 155 Haloun Václav VW golf 1 X X
13 1 48 Harvánek Pavel Peugeot 205 X 1 X
Special 4×4
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 15 11 Kužel Luboš Audi 15 X X
2 15 63 Sechovec Martin VW Golf X 15 X
RB 125
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 15 4 Vosecký Matěj RB 125 15 X X
KARTCROSS
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 15 34 Cais Václav Suzuki X 15 X
2 12 44 Šteffl Jan Yamaha X 12 X
Historik 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 27 8 Marchal Jaroslav Škoda LR X 12 15
2 21 22 Faktor Karel Škoda Felicia X 15 6
3 15 10 Rysová Hana Škoda Felicia X 10 5
4 12 32 Suchý Roman Citroen AX X X 12
5 10 24 John Radek Peugeot 106 X X 10
6 9 26 Voříšková Jana Suzuki Swift Gti X 6 3
7 8 6 Jech Petr Škoda Felicia X X 8
8 8 12 Peták Martin Škoda 130LR X 8 X
9 4 9 Suchý Marcel Citroen AX X X 4
10 1 66 Nováček Ladislav Škoda 1000MB X X 1
11 0 701 Breicha Dušan Suzuki Swift X 0 X
Historik 1600+
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 24 69 Macháček Jan Audi 80 X 12 12
2 15 427 Kubík Aleš VW Golf X 15 X
3 15 112 Přibáň Jan Toyota MR2 X X 15
4 10 60 Iro Josef Peugeot 306 X 10 X
5 0 50 Dvořák Radek Nissan Sunny X 0 X
6 0 48 Harvánek Pavel Peugeot 205 X 0 X
Historik 4X4
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod 3. Závod
1 15 75 Marek Lukáš VW Golf X X 15

Výsledky ze závodu 24. 7. 2016 – Sedlčany

logo


 

Historik 1600
Pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah Body
1 8 Marchal Jaroslav Škoda LR 1500 15
2 32 Suchý Roman Citroen AX 1600 12
3 24 John Radek Peugeot 106 1589 10
4 6 Jech Petr Škoda Felicia 1400 8
5 22 Faktor Karel Škoda Felicia 1589 6
6 10 Rysová Hana Škoda Felicia 1300 5
7 9 Suchý Marcel Citroen AX 1400 4
8 26 Voříšková Jana Suzuki Swift Gti 1298 3
9 66 Nováček Ladislav Škoda 1000MB 1300 1
Historik nad 1600
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah Body
1 112 Přibáň Jan Toyota MR2 1998 15
2 69 Macháček Jan Audi 80 2200 12
Historik 4×4
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah Body
1 75 Marek Lukáš VW Golf 1700 15
Škoda Cup
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah Body
1 618 Stoklasa Jan Škoda Felicia Mpi 1300 15
2 610 Zeitler Jakub Škoda Felicia Mpi 1300 12
621 Souček Zbyněk Škoda Favorit 1300 DIS
N 1300
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah Body
1 612 Míková Jana Škoda Felicia 1300 15
2 681 Holler Jiří Suzuki Swift 1300 12
N 1400
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah Body
1 101 Pinkas Martin Peugeot 106 1361 15
2 178 Stoklasa Petr Opel Corsa 1400 12
3 111 Teješ Libor VW LUpo 1400 10
4 149 Slaba Luboš Ford Puma 1400 8
5 121 Severský Filip VW Lupo 1400 6
6 112 Dvořáková Tereza Škoda Felicia 1390 5
7 133 Klímová Pavlína Ford Focus 1400 4
N 1600
pořadí St.číslo Jméno Soutěžící Vozidlo Body
1 721 Rajchman Michal Ford Focus 1600 15
2 736 Šimek Jakub VW Polo 1600 12
3 744 Nakládal Václav Mitshubishi Colt 1600 10
4 784 Dohnal Jan VW Polo 1600 8
5 738 Slaba Tomáš BMW 316i 1600 6
6 790 Havelková Elizabeth Peugeot 206 1600 5
7 733 Týr Tomáš Mazda MX3 1600 4
8 711 Šiftr Michal Ford Focus 1600 3
789 Honzík Marek VW Polo 1600 DNS
N nad 1600
pořadí St.číslo Jméno Soutěžící Vozidlo Body
1 414 Hezoučký Jakub Peugeot 206 2000 15
2 488 Rajchman Tomáš Ford Fiesta 2000 12
3 494 Šenk Ondřej Peugeot 206 1990 10
4 436 Hájek Jiří Ford Focus 2000 8
5 475 Stránský Tomáš Opel Astra 2000 6
6 178 Stoklasa František Renault Megane 2000 5
7 498 Klasna Robert Fiat punto 1400 4
402 Vondrášek Václav Audi A3 1800 DNS
444 Vovsík Aleš Peugeot 206 1990 DNS
Special do 1600
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah Body
1 1 Pinkas Radek Škoda Felicia 1600 15
2 13 Dobeš Jiří Fiat Uno 1400 12
3 14 Koubek Milan Citroen Saxo 1597 10
4 34 Bouma Miroslav Suzuki Swift GTI 1300 8
5 26 Harvánek Petr Trabant 600 6
6 17 Šimek Stanislav Škoda Favorit 1600 5
7 21 Buda Tomáš Trabant 600 4
35 Straka Marek VW Polo 1390 DNS
39 Šindelář Pavel Škoda Felicia 1600
10 Tejkal Martin Škoda Favorit 1500
4 Teplý Aleš Škoda Felicia 1500
666 Vanžura Daniel Škoda Felicia 1400
Special nad 1600
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah Body
1 57 Slabší František Škoda Octavia 1800 15
2 50 Dvořák Radek Nissan Sunny 2000 12
3 66 Esselbach Petr Peugeot 206 Gti 2000 10
4 36 Štěpka Petr Opel Corsa 2000 8
5 83 Kadlec Václav Peugeot 205 1998 6
6 72 Vondrášek Martin Peugeot 306 2000 5
7 92 Erben Jaroslav Seat Leon 1800 4
427 Kubík Aleš VW Golf 1900 DIS