Závod 3. 4. 2016 – Autodrom Sosnová

logo


 

 

Dobrá zpráva pro všechny jezdce. Potvrzuji první závod v Sosnové, který se bude konat v neděli 3.4.2016. Víte, že jsem hovořil o ohrožení závodu a proto doufám, že jsem vás touto zprávou potěšil.
Veškeré informace k závodu budu připravovat během tohoto týdne, tak vás prosím o zdrženlivost a o to abyste sledovali FB rallycross cup a stránky.

logo

Pozvánka na slavnostní vyhlášení


 

 

Vážení,
jménem zástupců rallycross cupu si Vás dovoluji pozvat na vyhlášení nejúspěšnějších jezdců rallycross cupu sezony 2015.

Slavnostní večer se uskuteční dne 20. února 2016 od 18:00 v Hotelu Vltavan v Sedlčanech a zváni jsou všichni jezdci, pořadatelé a další partneři RX cupu se svými doprovody. V rámci večera proběhne prezentace sezony 2016, diskuze účastníků, předávání cen, hudební produkce a malé občerstvení. Vstup na akci je zdarma.

Časový harmonogram:

17:00 Příjezd účastníků

18:00 Zhodnocení sezony 2015, představení sezony 2016, diskuze

19:00 Zahájení předávání cen

20:00 Občerstvení

20:30 Zahájení hudební produkce

Pozvánka

 

 

 

Slavnostní předávání cen za sezónu 2015

logo


 

Vyhlášení sezóny 2015 proběhne v sobotu 20. 2. 2016 v Sedlčanech v Hotelu Vltavan.

Zváni jsou všichni jezdci, pořadatelé a další partneři RX cupu se svými doprovody.

V rámci večera proběhne prezentace sezóny 2016 a diskuze účastníků.

Časový harmonogram večera:

18:00 Zhodnocení sezóny 2015, prezentace sezóny 2016, diskuze
19:00 Zahájení předávání cen

Výsledky sezóny 2015

logo


 

smíšená divize Škoda Cup, N1300, N1400 ZÁVOD
2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 681 Holler Jiří Holler Jiří Suzuki Swift x 15 15 15 10 55
2 120 Pinkas Martin Pinkas Martin Peugeot 106 15 1 12 10 15 53
3 622 Šplíchal Daniel Šplíchal Daniel Škoda 130 10 12 x 12 x 34
4 611 Smetánková Květa UAMK Střezimíř Škoda Favorit x 6 10 6 x 22
5 631 Fidrmuc Martin UAMK Střezimíř Škoda Felicia x x 8 3 5 16
6 698 Přibyl Karel Klub Joanites Mitsubishi Colt 8 5 x x x 13
7 141 Vlasák Lukáš Vlasák Lukáš Honda Civic x x x x 12 12
8 628 Slaba Roman Slaba Roman Škoda Favorit 12 x x x x 12
9 607 Kříž Michal UAMK Střezimíř Mitsubishi Colt 6 x x 5 x 11
10 678 Stoklasa Petr Stoklasa Petr Opel Corsa x 10 x x x 10
11 618 Stoklasa Jan Stoklasa Jan Škoda Felicia x x x 8 x 8
12 638 Furst Petr UAMK Střezimíř Škoda Felicia x 8 x x x 8
13 640 Vosecký Pavel Vosecký Pavel Škoda 130 x x x x 8 8
14 606 Šplíchal Petr Šplíchal Petr Škoda Felicia x x x x 6 6
15 639 Skála Jan UAMK Střezimíř Škoda Felicia 5 x x x x 5
16 632 Kříž Daniel Autoklub RAC Sedl. Škoda Felicia x x x 4 1 5
17 122 Václav John John Racing Citroen AX x x x x 4 4
18 128 Suchý Marcel Jihočeský Autoklub Citroen AX 4 x x x x 4
19 652 Keller Patrik Klub Joanites Škoda Favorit x 4 x x x 4
20 621 Souček Zbyněk Souček Zbyněk Škoda Favorit x 3 x x x 3
21 140 Teješ Libor Teješ Libor VW Lupo x x x x 3 3
22 603 Novotný Vojtěch Novotný Vojtěch Škoda Favorit x x x x 1 1
Škoda Cup 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 622 Šplíchal Daniel Šplíchal Daniel Škoda 130 12 15 x 15 x 42
2 611 Smetánková Květa UAMK Střezimíř Škoda Favorit x 10 15 10 x 35
3 631 Fidrmuc Martin UAMK Střezimíř Škoda Felicia x x 12 6 10 28
4 628 Slaba Roman Slaba Roman Škoda Favorit 15 x x x x 15
5 640 Vosecký Pavel Vosecký Pavel Škoda 130 x x x x 15 15
6 632 Kříž Daniel Autoklub RAC Sedl. Škoda Felicia x x x 8 6 14
7 618 Stoklasa Jan Stoklasa Jan Škoda Felicia x x x 12 x 12
8 606 Šplíchal Petr Šplíchal Petr Škoda Felicia x x x x 12 12
9 638 Furst Petr UAMK Střezimíř Škoda Felicia x 12 x x x 12
10 639 Skála Jan UAMK Střezimíř Škoda Felicia 10 x x x x 10
11 652 Keller Patrik Klub Joanites Škoda Favorit x 8 x x x 8
12 603 Novotný Vojtěch Novotný Vojtěch Škoda Favorit x x x x 8 8
13 621 Souček Zbyněk Souček Zbyněk Škoda Favorit x 6 x x x 6
N1300 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 681 Holler Jiří Holler Jiří Suzuki Swift 1,3 x 15 15 15 15 60
2 698 Přibyl Karel Klub Joanites Mitsubishi Colt 15 10 x x x 25
3 607 Kříž Michal UAMK Střezimíř Mitsubishi Colt 12 x x 12 x 24
4 678 Stoklasa Petr Stoklasa Petr Opel Corsa 1,3 x 12 x x x 12
N1400 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 120 Pinkas Martin Pinkas Martin Peugeot 106 15 15 15 15 15 75
2 141 Vlasák Lukáš Vlasák Lukáš Honda Civic x x x x 12 12
3 128 Suchý Marcel Jihočeský Autoklub Citroen AX 12 x x x x 12
4 122 John Václav John racing Citroen AX x x x x 10 10
5 140 Teješ Libor Teješ Libor VW Lupo x x x x 8 8
N1600 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 744 Nakládal Václav Nakládal Václav Mitsubishi Colt 5 15 15 8 5 48
2 714 Dirnberger Raphael MSC Alberdorf(A) VW Polo 1,6GTi 8 x 10 15 4 37
3 777 Michal Jakub Autosema Racing VW Polo 1,6GTi 12 x x x 15 27
4 759 Danner Kurt Danner Kurt(A) Citroen Saxo x x 12 10 x 22
5 718 Dirnberger Lukas MSC Alberdorf(A) Opel Corsa x x x 12 8 20
6 799 Pavlíček Radek AMK Střezimíř VW Polo 1,6GTi 10 x x x 6 16
7 733 Týr Tomáš Týr Tomáš Mazda MX3 1,6 15 x x x x 15
8 797 Michal Tomáš Autosema Racing VW Polo 1,6GTi 4 x x x 10 14
9 789 Fidrmuc Martin UAMK Střezimíř VW Polo 1,6GTi x 12 x x x 12
10 755 Kubát Miroslav MK motorsport VW Polo 1,6GTi x x x x 12 12
11 782 Janisch Karl RLL – Suol(A) VW Polo 1,6GTi 6 x x x x 6
12 702 Janisch Dominik RLL – Suol(A) VW Polo 1,6Gti 3 x x x x 3
N +1600 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 414 Hezoučký Jakub Hezoučký Jakub Mazda MX3 1,8 15 15 15 12 5 62
2 494 Šenk Ondřej Šenk Ondřej Peugeot 206GTi 10 x x 15 15 40
3 411 Žížala Richard UAMK Střezimíř Ford Puma 1,7 12 10 8 10 x 40
4 402 Vondrášek Václav Vondrášek Václav Audi A3 1,8T x 5 12 8 10 35
5 498 Klasna Robert Klasna Robert Fiat Punto x 8 10 6 8 32
6 419 Crhák Petr Crhák Petr Ford Puma 1,7 x x x x 12 12
7 401 Matějka Jiří Vendys Motorsport Honda Prelude x 12 x x x 12
8 497 Trnka Karel Trnka Karel Mazda MX3 1,8 5 6 x x x 11
9 404 Pešice Jiří Pešice Jiří Peugeot 206 2,0 8 x x x x 8
10 468 Macháček Jan Macháček Jan Audi 4 x x x 4 8
11 427 Kubík Aleš Kubík Aleš Seat Leon 1,8 x x x x 6 6
12 409 Navara Martin Navara Martin Audi A4 6 x x x x 6
Speciál do 1600 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 3 Pinkas Radek RAPI TEAM Škoda Felicia 1,6 15 15 15 12 1 58
2 4 Teplý Aleš Teplý Aleš Škoda Felicia 1,6 10 10 12 8 1 41
3 29  Andruchovič Milan Team Družec Škoda Felicia 1,6 12 12 x 15 x 39
4 34 Havelková Elizabeth MB Sport o.s. Suzuki Swift 8 6 8 6 x 28
5 32 Suchý Marcel Jihočeský autoklub Peugeot 206 x x x x 15 15
6 46 Švandrdlík Jaroslav Švandrdlík Jaroslav Škoda Favorit x x x 10 3 13
7 25 Kořínek Josef PAJR s.r.o. Škoda Citygo x x x x 12 12
8 18 Martin Daniel Martin Daniel Škoda Favorit 6 5 x x x 11
9 44 Kohlbauer Karl Kohlbauer Karl(D) Mitsubishi Colt x x 10 x x 10
10 30 Čermák Jiří Čermák Jiří Honda Civic x x x x 10 10
11 257 Zákoutský Milan Zákoutský Milan Seat Ibiza x x x x 8 8
12 40 Skopeček Martin Vendys Motorsport Škoda Felicia x 8 x x x 8
13 24 Ratajský Stanislav AB motorsport Škoda Felicia 1,6 x x x x 6 6
14 27 Buda Tomáš Buda Tomáš Trabant 5 x x x x 5
15 21 Marchal Tomáš Marchal motorsport Škoda 130 x x x x 5 5
16 8 Slezák Michal Slezák Michal Škoda Favorit 4 x x x x 4
17 37 Lorenz Robert Lorenz Robert Peugeot 206 x x x x 4 4
18 14 Hyška Patrik Projektyl Racing Team Škoda Favorit x 4 x x x 4
Speciál +1600 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 52 Matějka Jiří Vendys Motorsport Škoda Felicia 12 x 15 12 12 51
2 57 Slabší František Slabší František Škoda Octavia x 15 x 15 10 40
3 66 Esselbach Petr EZ Motorsport Peugeot 206 Gti 8 12 x 10 4 34
4 99 Kazil Jiří Kazil Jiří VW Golf III 15 x x x 15 30
5 83 Kubík Jan Kubík Jan Peugeot 205 x 8 x x 6 14
6 74 Šůla Jiří Šůla Jiří Toyota Corolla x x 12 x x 12
7 93 Václavík Karel UAMK Střezimíř VW Golf II 10 x x x x 10
8 72 Vondrášek Martin Vondrášek Martin Peugeot 306 2,0 x 10 x x x 10
9 461 Bartoš Josef Bartoš Josef Škoda Felicia x x x x 8 8
10 60 Kříž Michal UAMK Střezimíř Mitsubishi Colt x x x 8 x 8
11 98 Plachý Patrik Plachý Patrik Fiat Punto 6 x x x x 6
12 426 Slánský Rostislav Slánský Rostislav VW Golf x x x x 5 5
13 71 Harvánek Pavel Harvánek Pavel Peugeot 205 Maxi x x x x 3 3
13 487 Mičík Tomáš Mičík Tomáš Škoda Felicia x x x x 1 1
14 53 Nováček Zbyněk Nováček Zbyněk Škoda Felicia x x x x 1 1
4×4 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 221 Kořínek Bořivoj Motorsport Dobr. Ford x x x x 15 15
2 201 Svárovský Pavel Svárovský Pavel Ford x x x x 12 12
3 548 Vyleťal Oldřich Vyleťal Oldřich Subaru x x x x 10 10
4 429 Korosi Robert Korosi Robert Ford x x x x 8 8
5 224 Kužel Luboš Kužel Luboš Audi x x x x 6 6
Kart 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 4 Hartych Ondřej Hartych Jiří 10 15 x 15 15 55
2 47 Povolný Jakub P2 Racing Suzuki 15 x x x x 15
3 17 Paul Zdeněk P2 Racing Suzuki 12 x x x x 12
4 2 Rojík Jan Rojík Jan x 12 x x x 12
5 50 Strejček František Strejček František x x x x 12 12
6 37 Neumann Miloš Neumann Miloš x x x x 10 10
7 15 Hanzlík Jaroslav Jiří Havelka Kawasaki 8 x x x x 8
Racer Buggy 125 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 3 Matějka Jiří Vendys Motorsport x x 12 x 5 17
2 15 Kostlivý Jakub Kostlivý Jakub x x 15 x x 15
3 16 Sulek Tomáš Sulek Tomáš x x x x 15 15
4 17 Starosta Michal Starosta Dominik x x x x 12 12
5 14 Svoboda Lukáš Svoboda Milan x x x x 10 10
6 11 Vítek Viktor Vítek Viktor x x x x 8 8
7 10 Čepková Barbora Čepek Martin x x x x 6 6
8 4 Vosecký Matěj Vosecký Matěj x x x x 4 4
9 1 Vančura Matěj Vančura Matěj x x x x 3 3
Racer Buggy 250 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 8 Rezek Jakub Rezek Company x 15 x x x 15
Racer Buggy 160 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
1 3 Matějka Jan Vendys Motorsport x 15 15 15 15 60
2 1 Matějka Jiří Vendys Motorsport x 12 x 12 x 24
3 15 Havlíček Lukáš Havlíček Lukáš x x x x 12 12
Buggy mix 2.5. 13.6. 4.7. 8.8. 31.10. SUMA
3 12 Peták Samuel Peták Martin x x 15 x 10 25
1 381 Hartman Filip Hartman Jiří x x x x 15 15
2 313 Novák Marek Novák Marek x x x x 12 12
4 301 Novotný Jakub Novotný Lukáš x x x x 8 8