Časový harmonogram

logo


 

Program závodu:

30. října 2015 Uzávěrka přihlášek
Otevření parkoviště závodních strojů – Pátek 30. října od 16.00

Sobota 31. října 2015
6:30 – 8:30 Technická a administrativní přejímka
8:00 – 8:45 Volný trénink
8:45 – 9:00 Rozprava s jezdci
9:00 – 11:00 1. série rozjížděk
11:00 – 13:00 2. série rozjížděk
13:00 – 15:00 3. série rozjížděk
15:15 Semifinálové a finálové jízdy
16: 30 Slavnostní předání cen

 

Informace pro jezdce

logo


 

Přidáváme informace, které byly rozeslány na partnerské weby – rallycross.cz, autokrosar.cz motorsportrevue.cz

Mistrovské body jsou v autocrossu i rallycrossu rozdány, závodní sezóna ale ještě nekončí. Na autodromu v Sosnové u České Lípy se 31. 10. koná poslední závod rallycrosscupu – seriálu klubových závodů.

Na tento závod srdečně zveme všechny jezdce, kteří mají chuť svou techniku protáhnout před zimní přípravou, svézt se na evropské trati a hlavně se dobře pobavit. Vypsané jsou divize pro plechové vozy (sériová „enka“ i speciály) a buggy speciály.

Více informací, propozice a pravidelné aktuality jsou dostupné na stránce http://rallycrosscup.cz/, na tel. 724774878 a emailu rallycross-cup@email.cz

 

Průběžné pořadí před posledním závodem

logo

 


 

Celkové pořadí      – B O D Y
          1 2 3 4    ∑
smíšená divize Škoda Cup, N1300, N1400
1 681 Holler Jiří Holler Jiří Suzuki Swift x 15 15 15 45
2 120 Pinkas Martin Pinkas Martin Peugeot 106 15 1 12 10 38
3 622 Šplíchal Daniel Šplíchal Daniel Škoda 130 10 12 x 12 34
4 611 Smetánková Kv. UAMK Střezimíř Škoda Favorit x 6 10 6 22
5 698 Přibyl Karel Klub Joanites Mitsubishi Colt 8 5 x x 13
6 628 Slaba Roman Slaba Roman Škoda Favorit 12 x x x 12
7-8 631 Fidrmuc Martin UAMK Střezimíř Škoda Felicia x x 8 3 11
7-8 607 Kříž Michal UAMK Střezimíř Mitsubishi Colt 6 x x 5 11
9 678 Stoklasa Petr Stoklasa Petr Opel Corsa x 10 x x 10
10-11 638 Furst Petr UAMK Střezimíř Škoda Felicia x 8 x x 8
10-11 618 Stoklasa Jan Stoklasa Jan Škoda Felicia x x x 8 8
12 639 Skála Jan UAMK Střezimíř Škoda Felicia 5 x x x 5
13-15 128 Suchý Marcel Jihočeský Autoklub Citroen AX 4 x x x 4
13-15 652 Keller Patrik Klub Joanites Škoda Favorit x 4 x x 4
13-15 632 Kříž Daniel Autoklub RAC Škoda Felicia x x x 4 4
16 621 Souček Zbyněk Souček Zbyněk Škoda Favorit x 3 x x 3
Škoda Cup
1 622 Šplíchal Daniel Šplíchal Daniel Škoda 130 12 15 x 15 42
2 611 Smetánková Kv. UAMK Střezimíř Škoda Favorit x 10 15 10 35
3 631 Fidrmuc Martin UAMK Střezimíř Škoda Felicia x x 12 6 18
4 628 Slaba Roman Slaba Roman Škoda Favorit 15 x x x 15
5-6 638 Furst Petr UAMK Střezimíř Škoda Felicia x 12 x x 12
5-6 618 Stoklasa Jan Stoklasa Jan Škoda Felicia x x x 12 12
7 639 Skála Jan UAMK Střezimíř Škoda Felicia 10 x x x 10
8-9 632 Kříž Daniel Autoklub RAC Škoda Felicia x x x 8 8
8-9 652 Keller Patrik Klub Joanites Škoda Favorit x 8 x x 8
10 621 Souček Zbyněk Souček Zbyněk Škoda Favorit x 6 x x 6
N1300
1 681 Holler Jiří Holler Jiří Suzuki Swift 1,3 x 15 15 15 45
2 698 Přibyl Karel Klub Joanites Mitsubishi Colt 15 10 x x 25
3-4 607 Kříž Michal UAMK Střezimíř Mitsubishi Colt 12 x x 12 24
3-4 678 Stoklasa Petr Stoklasa Petr Opel Corsa 1,3 x 12 x x 12
N1400
1 120 Pinkas Martin Pinkas Martin Peugeot 106 15 15 15 15 60
2 128 Suchý Marcel Jihočeský Autoklub Citroen AX 12 x x x 12
N1600
1 744 Nakládal Václav Nakládal Václav Mitsubishi Colt 5 15 15 8 43
2 714 Dirnberger Rap. MSC Alberdorf(A) VW Polo 1,6GTi 8 x 10 15 33
3 759 Danner Kurt Danner Kurt(A) Citroen Saxo x x 12 10 22
4 733 Týr Tomáš Týr Tomáš Mazda MX3 1,6 15 x x x 15
5-7 777 Michal Jakub Autosema Racing VW Polo 1,6GTi 12 x x x 12
5-7 789 Fidrmuc Martin UAMK Střezimíř VW Polo 1,6GTi x 12 x x 12
5-7 718 Dirnberger Lukas MSC Alberdorf(A) Opel Corsa x x x 12 12
8 799 Pavlíček Radek AMK Střezimíř VW Polo 1,6GTi 10 x x x 10
9 782 Janisch Karl RLL – Suol(A) VW Polo 1,6GTi 6 x x x 6
10 797 Michal Tomáš Autosema Racing VW Polo 1,6GTi 4 x x x 4
11 702 Janisch Dominik RLL – Suol(A) VW Polo 1,6Gti 3 x x x 3
N +1600
1 414 Hezoučký Jakub Hezoučký Jakub Mazda MX3 1,8 15 15 15 12 57
2 411 Žížala Richard UAMK Střezimíř Ford Puma 1,7 12 10 8 10 40
3-4 402 Vondrášek V. Vondrášek Václav Audi A3 1,8T x 5 12 8 25
3-4 494 Šenk Ondřej Šenk Ondřej Peugeot 206GTi 10 x x 15 25
5 498 Klasna Robert Klasna Robert Fiat Punto x 8 10 6 24
6 401 Matějka Jiří Vendys Motorsport Honda Prelude x 12 x x 12
7 497 Trnka Karel Trnka Karel Mazda MX3 1,8 5 6 x x 11
8 404 Pešice Jiří Pešice Jiří Peugeot 206 2,0 8 x x x 8
9 409 Navara Martin Navara Martin Audi A4 6 x x x 6
10 468 Macháček Jan Macháček Jan Audi 4 x x x 4
Speciál do 1600
1 3 Pinkas Radek RAPI TEAM Škoda Felicia 1,6 15 15 15 12 57
3 29  Andruchovič Milan Team Družec Škoda Felicia 1,6 12 12 x 15 39
2 4 Teplý Aleš Teplý Aleš Škoda Felicia 1,6 10 8 12 8 38
4 34 Havelková Eliz. MB Sport o.s. Suzuki Swift 8 6 8 6 28
5 18 Martin Daniel Martin Daniel Škoda Favorit 6 5 x x 11
6-7 46 Švandrdlík Jar. Švandrdlík Jaroslav Škoda Favorit x x x 10 10
6-7 44 Kohlbauer Karl Kohlbauer Karl(D) Mitsubishi Colt x x 10 x 10
8 40 Skopeček Martin Vendys Motorsport Škoda Felicia x 8 x x 8
9 27 Buda Tomáš Buda Tomáš Trabant 5 x x x 5
10-11 8 Slezák Michal Slezák Michal Škoda Favorit 4 x x x 4
10-11 14 Hyška Patrik Projektyl Racing T. Škoda Favorit x 4 x x 4
Speciál +1600
1 66 Esselbach Petr EZ Motorsport Peugeot 206 Gti 8 12 10 10 40
2 52 Matějka Jiří Vendys Motorsport Škoda Felicia 12 x 15 12 39
3 57 Slabší František Slabší František Škoda Octavia 1,8 x 15 x 15 30
4 99 Kazil Jiří Kazil Jiří VW Golf III 15 x x x 15
5 74 Šůla Jiří Šůla Jiří Toyota Corolla x x 12 x 12
6-7 93 Václavík Karel UAMK Střezimíř VW Golf II 10 x x x 10
6-7 72 Vondrášek M. Vondrášek Martin Peugeot 306 2,0 x 10 x x 10
8 83 Kubík Jan Kubík Jan Peugeot 205 x 8 x x 8
9 60 Kříž Michal UAMK Střezimíř Mitsubishi Colt x x x 8 8
10 98 Plachý Patrik Plachý Patrik Fiat Punto 6 x x x 6
Kart
1 4 Hartych Ondřej Hartych Jiří x 15 x 15 30
2 2 Rojík Jan Rojík Jan x 12 x x 12
Racer Buggy 125
1 15 Kostlivý Jakub Kostlivý Jakub x x 15 15
2 3 Matějka Jiří Vendys Motorsport x x 12 12
Racer Buggy 250
1 8 Rezek Jakub Rezek Company x 15 15
Racer Buggy  160
1 3 Matějka Jan Vendys Motorsport x 15 15 15 45
2 1 Matějka Jiří Vendys Motorsport x 12 x 12 24

Výsledky 4.7.2015 Domažlice

logo


 

N nad 1600
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Body Čas
1 414 Hezoučký Jakub Mazda MX3 1,8 15 3:39:66
2 402 Vondrášek Václav Audi A3 1,8T 12 3:40:35
3 498 Klasna Robert Fiat Punto 10 3:45:19
4 411 Žížala Richard Ford Puma 1,7 8 3:45:95
N 1600
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Body Čas
1 744 Nakládal Václav Mitsubishi Colt 1,6 15 3:46:05
2 759 Danner Kurt Citroen Saxo 12 3:47:57
3 718 Dirnberger Raphael Opel 10 3:48:23
N 1300, N 1400, Škoda Cup
pořadí St.číslo Jméno vozidlo Body Čas
1 681 Holler Jiří Suzuki Swift 1,3 15 3:40:28
2 120 Pinkas Martin Peugeot 106 12 3:43:39
3 611 Smetánková Květa Škoda Favorit 10 4:02:57
4 631 Fidrmuc Martin Škoda Felicia 1,3MPi 8 4:07:31
Speciály do 1600
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Body Čas
1 3 Pinkas Radek Škoda Felicia 1,6 15 3:29:63
2 4 Teplý Aleš Škoda Felicia 1,6 12 3:30:36
3 44 Kohlbauer Karl Mitsubishi Colt 10 3:43:62
4 34 Havelková Elizabeth Suzuki Swift 1,3GTi 8 4:02:03
Speciály nad 1600
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Body Čas
1 52 Matějka Jiří Škoda Felicia 15 3:26:64
2 74 Šúla Jiří Toyota Corola 12 3:56:52
3 66 Esselbach Petr Peugeot 206 Gti 10
RACER BUGGY + JUNIOR BUGGY
pořadí St.číslo Jméno vozidlo Body Čas
1 12 Peták Samuel D3 Buggy 15 1:12:61
2 3 Matějka Jan RB160 12 3:15:91
3 15 Kostlivý Jakub RB125 10 3:22:84

 

Rallycross Cup 4.7.2015 – Domažlice

logo


 

V sobotu 4. 7. 2015 pořádal promotér rallycross cupu ve spolupráci s místními pořadateli z AMK Domažlice další ze série závodů Rallycross Cup 2015 o pohár Chlazení Novák.

I přes to, že tamní trať je převážně šotolinová, domažličtí se profesionálně zhostili své úlohy a pro tento podnik připravili špičkovou rallycrossovou trať.

Další podnik Rallycross Cupu se uskuteční v sobotu 8. 8. 2015 opět v Sedlčanech následně pak v neděli 23. 8. na závodišti v Mostě.

uvodni foto     DSC_2750      DSC_2613   DSC_2498


 

Informace k závodům 4. 7. 2015 – Domažlice

logo


 

Pořadatelé tvrdě pracují na přípravě tratě a já věřím, že i jezdci připravují své vozy na Domažlický závod. Doufám, že se sejdeme v co největším počtu a podpoříme tím místní pořadatele. Přihlášeni jsou i jezdci z Rakouska a Německa.

Na závod jsou vedle rallycrossových divizí vypsány opět divize:

RACER BUGGY    A     KARTCROSS