Průběžné pořadí po dvou závodech

logo


 

 

N 1300, N 1400, Škoda Cup
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 27 101 Pinkas Martin Peugeot 106 12 15
2 20 681 Holler Jiří Suzuki Swift 10 10
3 18 616 Krotil Lukáš Škoda Felicia 8 10
4 15 111 Teješ Libor Volkswagen Lupo 15 X
5 15 621 Souček Zbyněk Škoda Favorit X 15
6 14 687 Beran Jan Mitsubishi Colt 6 8
7 12 149 Slaba Luboš Ford Puma X 12
8 12 618 Stoklasa Jan Škoda Felicia Mpi X 12
9 11 121 Severský Filip Volkswagen Lupo 5 6
10 8 666 Fidrmuc Martin Škoda Favorit X 8
11 6 632 Vojta Adam Škoda Felicia Mpi X 6
12 5 112 Dvořáková Tereza Škoda Felicia X 5
13 5 665 Ferenčík David Škoda Favorit X 5
14 4 631 Kubík Jan Škoda Favorit 4 X
15 0 640 Vosecký Pavel Škoda 130 0 X
N 1300
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 30 681 Holler Jiří Suzuki Swift 15 15
2 24 687 Beran Jan Mitsubishi Colt 12 12
N 1400
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 27 101 Pinkas Martin Peugeot 106 12 15
2 20 121 Severský Filip Volkswagen Lupo 10 10
3 15 111 Teješ Libor Volkswagen Lupo 15 X
4 12 149 Slaba Luboš Ford Puma X 12
5 8 112 Dvořáková Tereza Škoda Felicia X 8
ŠKODA CUP
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 25 616 Krotil Lukáš Škoda Felicia 15 10
2 15 621 Souček Zbyněk Škoda Favorit X 15
3 12 631 Kubík Jan Škoda Favorit 12 X
4 12 618 Stoklasa Jan Škoda Felicia Mpi X 12
5 8 666 Fidrmuc Martin Škoda Favorit X 8
6 6 632 Vojta Adam Škoda Felicia Mpi X 6
7 5 665 Ferenčík David Škoda Favorit X 5
8 0 640 Vosecký Pavel Škoda 130 0 X
N 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 23 721 Rajchman Michal Ford Focus 8 15
2 15 772 Michal Jakub Volkswagen Polo 15 X
3 12 773 Michal Tomáš Volkswagen Polo 12 X
4 12 736 Šimek Jakub VW Polo X 12
5 10 755 Grafek Petr Volkswagen Polo 10 X
6 10 794 Kolomazník Vojta VW Polo X 10
7 10 738 Slaba Tomáš BMW 316 4 6
8 9 744 Nakládal Václav Mitshubishi Colt 5 4
9 8 711 Šiftr Michal Ford Focus X 8
10 6 701 Breicha Dušan Suzuki Swift 6 X
11 5 790 Havelková Elizabeth Peugeot 206 X 5
N nad 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 30 414 Hezoučký Jakub Peugeot 206 15 15
2 22 436 Hájek Jiří Ford Focus 12 10
3 20 475 Stránský Tomáš Opel Astra 8 12
4 10 494 Šenk Ondřej Peugeot 206 10 X
5 8 498 Klasna Robert Fiat Punto 0 8
6 6 419 Crhák Petr Ford Puma 6 X
7 5 444 Vovsík Aleš Peugeot 206 5 X
8 4 402 Vondrášek Václav Audi A3 4 X
Special do 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 27 1 Pinkas Radek Škoda Felicia 12 15
2 20 21 Buda Tomáš Trabant 10 10
3 20 13 Dobeš Jiří Fiat Uno 8 12
4 15 24 Ratajsky Jan Škoda Fabia 15 X
5 12 4 Teplý Aleš Škoda Felicia 4 8
6 6 7 Škvarenina Karel Škoda Felicia 6 0
7 6 17 Šimek Stanislav Škoda Favorit 3 3
8 6 34 Bouma Miroslav Suzuki Swift GTI X 6
9 5 14 Koubek Milan Citroën Saxo 5 0
10 5 10 Tejkal Martin Škoda Favorit X 5
11 4 26 Harvánek Petr Trabant X 4
12 1 2 Dvořáková Tereza Škoda Felicia 1 X
13 1 47 Hyška Petr Škoda Felicia X 1
14 0 48 Kubík Jan Škoda 130 0 X
15 0 18 Hyška Patrik Škoda Felicia X 0
16 0 48 Kubík Jan Škoda 130 0 X
Special nad 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 23 427 Kubík Aleš Volkswagen Golf 8 15
2 20 57 Slabší František Škoda Octavia 12 8
3 15 78 Kazil Jiří Volkswagen Golf 3 15 X
4 15 72 Vondrášek Martin Peugeot 306 10 5
5 12 50 Dvořák Radek Nissan Sunny 6 6
6 12 83 Kadlec Václav Peugeot 205 X 12
7 10 36 Štěpka Petr Opel Corsa X 10
8 5 53 Nováček Zbyněk Škoda Felicia 5 X
9 4 66 Esselbach Petr Peugeot 206 GTI 4 0
10 3 426 Slánský Rostislav VW golf 3 X
11 1 155 Haloun Václav VW golf 1 X
12 0 48 Harvánek Pavel Peugeot 205 X 0
Special 4×4
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 15 11 Kužel Luboš Audi 15 X
2 15 63 Sechovec Martin VW Golf X 15
RB 125
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 15 4 Vosecký Matěj RB 125 15 X
KARTCROSS
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 15 34 Cais Václav Suzuki X 15
2 12 44 Šteffl Jan Yamaha X 12
Historik 1600
Pořadí Body St.číslo Jméno Vozidlo 1. Závod 2. Závod
1 15 22 Faktor Karel Škoda Felicia X 15
2 12 8 Marchal Jaroslav Škoda LR X 12
3 10 10 Rysová Hana Škoda Felicia X 10
4 8 12 Peták Martin Škoda 130LR X 8
5 6 26 Voříšková Jana Suzuki Swift Gti X 6
6 0 701 Breicha Dušan Suzuki Swift X 0
Historik 1600+
pořadí Body St.číslo Jméno Soutěžící Vozidlo Body
1 15 427 Kubík Aleš VW Golf X 15
2 12 69 Macháček Jan Audi 80 X 12
3 10 60 Iro Josef Peugeot 306 X 10
4 0 50 Dvořák Radek Nissan Sunny X 0
5 0 48 Harvánek Pavel Peugeot 205 X 0

Výsledky ze druhého závodu

logo


 

 

ŠKODA CUP
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah
1 621 Souček Zbyněk Škoda Favorit 1300
2 618 Stoklasa Jan Škoda Felicia 1300
3 616 Krotil Lukáš Škoda Felicia 1300
4 666 Fidrmuc Martin Škoda Favorit 1300
5 632 Vojta Adam Škoda Felicia Mpi 1300
6 665 Ferenčík David Škoda Favorit 1300
N 1300
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah
1 681 Holler Jiří Suzuki Swift 1300
2 687 Beran Jan Mitsubishi Colt 1300
N 1400
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah
1 101 Pinkas Martin Peugeot 106 1361
2 149 Slaba Luboš Ford Puma 1400
3 121 Severský Filip VW Lupo 1400
4 112 Dvořáková Tereza Škoda Felicia 1390
N1600
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah
1 721 Rajchman Michal Ford Focus 1600
2 736 Šimek Jakub VW Polo 1600
3 794 Kolomazník Vojta VW Polo 1600
4 711 Šiftr Michal Ford Focus 1600
5 738 Slaba Tomáš BMW 316i 1600
6 790 Havelková Elizabeth Peugeot 206 1600
7 744 Nakládal Václav Mitshubishi Colt 1600
N1600+
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah
1 414 Hezoučký Jakub Peugeot 206 2000
2 475 Stránský Tomáš Opel Astra 2000
3 436 Hájek Jiří Ford Focus 2000
4 498 Klasna Robert Fiat punto 1400
ČTHV 1600
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah
1 22 Faktor Karel Škoda Felicia 1589
2 8 Marchal Jaroslav Škoda LR 1500
3 10 Rysová Hana Škoda Felicia 1300
4 12 Peták Martin Škoda 130LR 1300
5 26 Voříšková Jana Suzuki Swift Gti 1298
6 701 Breicha Dušan Suzuki Swift 1300
ČTHV 1600+
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah
1 427 Kubík Aleš VW Golf 1900
2 69 Macháček Jan Audi 80 2200
3 60 Iro Josef Peugeot 306 2000
4 50 Dvořák Radek Nissan Sunny 2000
5 48 Harvánek Pavel Peugeot 205 2000
KARTCROSS
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah
1 34 Cais Václav Suzuki 600
2 44 Šteffl Jan Yamaha 600
SPECIÁL 1600
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah
1 1 Pinkas Radek Škoda Felicia 1600
2 13 Dobeš Jiří Fiat Uno 1400
3 21 Buda Tomáš Trabant 600
4 4 Teplý Aleš Škoda Felicia 1500
5 34 Bouma Miroslav Suzuki Swift GTI 1300
6 10 Tejkal Martin Škoda Favorit 1500
7 20 Hyška Patrik Škoda Felicia 1400
8 17 Šimek Stanislav Škoda Favorit 1600
18 Hyška Patrik Škoda Felicia 1400
7 Škvarenina Karel Škoda Felicia 1400
47 Hyška Petr Škoda Felicia 1600
14 Koubek Milan Citroen Saxo 1597
SPECIÁL 1600+
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Obsah
1 427 Kubík Aleš VW Golf 1900
1 83 Kadlec Václav Peugeot 205 1998
2 36 Štěpka Petr Opel Corsa 2000
3 57 Slabší František Škoda Octavia 1800
4 50 Dvořák Radek Nissan Sunny 2000
5 72 Vondrášek Martin Peugeot 306 2000
48 Harvánek Pavel Peugeot 205 2000
66 Esselbach Petr Peugeot 206 2000
SPECIÁL 4X4
1 63 Sechovec Martin VW Golf 1800

 

Seznam přihlášených na 18. 6.

logo


 

Škoda Cup + N 1300
616 Krotil Lukáš
618 Stoklasa Jan
621 Souček Zbyněk
623 Vojta Adam
665 Ferenčík David
666 Fidrmuc Martin
681 Holler Jiří
687 Beran Jan

N1400
101 Pinkas Martin
121 Severský Filip
145 Slaba Luboš
178 Stoklasa František

N1600
701 Breicha Dušan
711 Šiftr Michal
721 Rajchman Michal
726 Harvánek Pavel
736 Šimek Jan
738 Slaba Tomáš
744 Nakládal Václav
790 Havelková Elizabeth
794 Kolomazník Vojta

N +1600
414 Hezoučký Jakub
427 Kubík Aleš
436 Hájek Jiří
475 Stránský Tomáš
498 Klasna Robert

Speciál do 1600
1 Pinkas Radek
4 Teplý Aleš
7 Škvarenina Karel
10 Tejkal Martin
13 Dobeš Jiří
14 Koubek Milan
17 Šimek Stanislav
18 Hyška Patrik
21 Buda Tomáš
22 Faktor Karel
34 Bouma Miroslav
472 Hyška Petr

Speciál +1600
36 Štěpka Petr
50 Dvořák Radek
53 Nováček Zbyněk
57 Slabší František
66 Esselbach Petr
72 Vondrášek Martin
83 Kadlec Václav
Pinc Radek

Historik 1600
8 Marchal Jaroslav
10 Rysová Hana
12 Peták Martin
26 Voříšková Jana

Historik 1600+
69 Macháček Jan
72 Harvánek Pavel

KartCross
Cais Václav
NO NAME

Informace k závodu 18. 6. 2016

logo


 

 

Vážení,
přikládám informace k závodu:
1) Zvláštní ustanovení: 1_ZU_RX_CUP_Sedlčany_18_6_2016

2) Přihláška: Přihláška_rallycross_cup_2016 – termín zaslání je do 12. 6. 2016.

3) Výjimky ze řádů: Předpisy_Rallycross_Cup_2016

4) Nově jsou vypsány i třídy podle ČTHA (Česká trofej historických automobilů) a to za těchto podmínek: rok výroby vozidla do roku 1995, zúčastnit se může pouze jezdec, který se účastnil závodů před rokem 2000. Na účastnice (jezdkyně) se toto pravidlo nevztahuje. Platí ustanovení z roku 2013.

Výsledky 3. 4. 2016 Autodrom Sosnová

logo


 

Výsledky_3_4_2016_Autodrom_Sosnová

N 1300, N 1400, Škoda Cup
3.4.2016 Sosnová
pořadí St.číslo Jméno vozidlo Body
1 111 Teješ Libor Volkswagen Lupo 15
2 101 Pinkas Martin Peugeot 106 12
3 681 Holler Jiří Suzuki Swift 10
4 616 Krotil Lukáš Škoda Felicia 8
5 687 Beran Jan Mitsubishi Colt 6
6 121 Severský Filip Volkswagen Lupo 5
7 631 Kubík Jan Škoda Favorit 4
640 Vosecký Pavel Škoda 130
N 1600
3.4.2016 Sosnová
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Body
1 772 Michal Jakub Volkswagen Polo 15
2 773 Michal Tomáš Volkswagen Polo 12
3 755 Grafek Petr Volkswagen Polo 10
4 721 Rajchman Michal Ford Focus 8
5 701 Breicha Dušan Suzuki Swift 6
6 744 Nakládal Václav Mitsubishi Colt 5
7 738 Slaba Tomáš BMW 316 4
N nad 1600
3.4.2016 Sosnová
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Body
1 414 Hezoučký Jakub Peugeot 206 15
2 436 Hájek Jiří Ford Focus 12
3 494 Šenk Ondřej Peugeot 206 10
4 475 Stránský Tomáš Opel Astra 8
5 419 Crhák Petr Ford Puma 6
6 444 Vovsík Aleš Peugeot 206 5
7 402 Vondrášek Václav Audi A3 4
498 Klasna Robert Fiat Punto
Special do 1600
3.4.2016 Sosnová
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Body
1 24 Ratajsky Jan Škoda Fabia 15
2 1 Pinkas Radek Škoda Felicia 12
3 21 Buda Tomáš Trabant 10
4 13 Dobeš Jiří Fiat Uno 8
5 7 Škvarenina Karel Škoda Felicia 6
6 14 Koubek Milan Citroën Saxo 5
7 4 Teplý Aleš Škoda Felicia 4
8 17 Šimek Stanislav Škoda Favorit 3
9 2 Dvořáková Tereza Škoda Felicia 1
Special nad 1600
3.4.2016 Sosnová
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Body
1 78 Kazil Jiří Volkswagen Golf 3 15
2 57 Slabší František Škoda Octavia 12
3 72 Vondrášek Martin Peugeot 306 10
4 55 Kubík Aleš Volkswagen Golf 8
5 50 Dvořák Radek Nissan Sunny 6
6 53 Nováček Zbyněk Škoda Felicia 5
7 66 Esselbach Petr Peugeot 206 GTI 4
8 426 Slánský Rostislav VW golf 3
9 155 Haloun Václav VW golf 1
Special 4×4
pořadí St.číslo Jméno Vozidlo Body
1 11 Kužel Luboš Audi 15
RB 125
3.4.2016 Sosnová
pořadí St.číslo Jméno vozidlo Body
1 4 Vosecký Matěj RB 125 15