REZERVACE ČÍSEL


Postup pro rezervaci:

Rezervaci zasílejte ve formátu Startovní číslo Příjmení Jméno na email rallycross-cup@email.cz nebo na telefonní číslo 724774878.

Níže je uvedený seznam již obsazených čísel.

Škoda Cup 6XX
600 Najman Martin
601 Šíma Cyril
602 Kolář Petr
603 Hajdu Jan
604 Kostolanský Milan
606 Sýkora Ondřej
607 Mašek Petr
616 Červený Michal
617 Popelka Vladislav st.
618 Burda David
619 Hejduk Jaroslav
620 Dekastelo Petr
621 Peták Zdeněk
622 Fišer Jiří
623 Burda Daniel
627 Polák Vojtěch
629 Mandík Denis
635 Škrleta Karel
636 Hlaváček Radek
650-659 RX Cup – Půjč si Feldu
661 Fikota Jaroslav
666 Burda Lukáš
667 Široký Antonín
673 Interholz Michal
675 Ondrášová Michaela
677 Martan Tomáš
678 Janečka Vít
679 Moravec Jan
680 Kubíče Josef
686 Buriánek Tomáš
690 Hulan Jan
693 Blesk McQueen
695 Podlipský Vojtěch
699 Staněk Michal
N1400 1XX
111 Peták Daniel
118 Šimáček Jakub
119 Sedláčková Jana
120 Ondrášová Michaela
123 Vojta Adam
128 Sedlák Marek
132 John Václav
133 Klímová Pavlína
153 Stoklasová Veronika
159 Baťka Tomáš
160 Ďuriš Jaroslav
166 Kindl Zdeněk
170 Janečka Vít
173 Interholz Michal
177 Čapek Tomáš
186 Altmann Daniel
188 Stříhavka Daniel
194 Tůma Matěj
197 Bartuška Stanislav
199 Starosta Bohdan
N1600 7XX
702 Ovčáček Karel
705 Dvořák Jan
707 Bouček Josef
716 Němeček Daniel
717 Tůma Filip
722 Šimůnek Filip
723 Bartoš Pavel
726 Matouš Roman
744 Vlček Zdeněk
752 Vlasák Lukáš
773 Bílek Petr
777 Senft Michal
780 Sedlák Jan
782 Mottlová Štěpánka
785 Urbanová Lucie
788 Novotný Matěj
790 Pinkas Radek
N +1600 4XX
401 Sedláček Libor
412 Folvarský Lukáš
419 Crhák Petr
435 Holub Petr
444 Kostolanský Milan
455 Ješeta Jakub
470 Navrátil Jan
488 Rajchman Tomáš
493 Tafallari Arben
Speciál do 1400 2XX
200 Nešněra Petr
202 Černý Jiří
203 Mičík Marek
207 Zapadlo Milan
211 Mičík Petr
214 Kechner Zdeněk
222 Popelka Vladislav
235 Škrleta Karel
237 Flaška Pavel
255 Borčický Miroslav
266 Kindl Zdeněk
267 Sýkora Ondřej
272 Hyška Petr
273 Kofroň Milan
289 Podhrázský Petr
Speciál do 1600 1-50
11 Moucha Martin
14 Zapadlová Michaela
16 Tůma Václav
17 Matyáš Andrej
22 Vondráček Jiří
27 John Radek
28 Svoboda Milan
39 Rychtařík Leoš
Speciál +1600 51-99
55 Hájek David
56 Holeček Milan
67 Pavlis Vojta
68 Kubíče Josef
69 Kořínek Pepé
71 Hyška Miroslav
72 De Jong Kryštof
78 Kazil Jiří
80 Vyhnal Michal
83 Marek Jan ml.
87 Vokřál Pavel
88 Novotný Matěj
91 Trnka Stanislav
99 Fiala Tomáš
Speciál 4×4
69 Ferebauer Josef
72 Veber Jan
75 Slabší František
99 Neumann Miroslav
DX
17 Matyáš Andrej
50 Hypša Zdeněk
53 Nováček Zbyněk
66 Peruth Milan ml.
68 Peruth Milan st.
80 Marek Jan st.
81 Švejnoha Lubomír
88 Wurm Petr
89 Luh Patrik
KartCross
9 Hamrle Lukáš
14 Morávek Tomáš
36 Sulek Tomáš
55 Karas Lukáš
68 Hamrle Marek
95 Morávek Tomáš