Po stopách Rallye Krumlov II. a Rallycross Cup víkend

Přihláška:
Informace:
Druhý víkend v květnu od 13. 5. do 15. 5. budou pořádat dva spřátelené kluby South Bohemia Cars Club a Rallycross Cup společný víkend v areálu Velké Skaliny (Ličov, Kaplice).
–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠
Akci v tomto rozlehlém areálu plném sportovišť a s krásným okolím pojímáme jako teambuilding nejen pro závodníky a příznivce motorsportu a mototuristických akcí, ale i pro další zájemce, kteří si chtějí odpočinout a strávit s námi společný víkend. Aktuálně připravujeme bohatý program, kde si každý přijde na své.
Rallycross cup si na svá bedra bere přípravu doprovodných akcí v areálu a mimo něj – sportovní soutěže a volnočasové aktivity pro dospělé i děti. South Bohemia Cars Club připravuje nedělní orientační rallye, zdravotně-preventivní program a Coffee Meet Plus na sobotu.
Ubytování v areálu je možné v pokojích hlavní budovy nebo v chatkách. Všechny ubytovací prostory areálu jsou vytápěny. Sportoviště jsou volně k využití – hřiště na volejbal, nohejbal, fotbal, basketbal, pingpongové stoly a mnohá další. Výhodou je, že celý areál je oplocen a nachází se v klidné venkovské lokalitě.
Nakouknout můžete zde: https://www.velkeskaliny.cz/
Stravování v průběhu víkendu zajišťuje skvělý kuchař Dušan Breicha. Skvělou kávu po dobu konání akce Coffee Meet Plus nabízí Kmen Coffee Roasters.
–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠–⁠
⌛ PROGRAM AKCE:
Pátek:
Od 15:00 příjezd do areálu, sportovní hry, možnost společného pečení buřtů
Sobota:
Sportovní hry, Coffee Meet, prezentace týmu aplikace Záchranka a další doprovodný program
Neděle:
Orientační rallye nebo sportovní hry
Krátce k orientační rallye:
Letošní orientačky odstartujeme druhým ročníkem akce Po stopách Rallye Krumlov, ve které vedeme trasu po erzetách minulých ročníků Rallye Krumlov a dalších řidičsky zajímavých cestách v okolí naší domoviny. Tentokrát je připraven program na celý víkend a určitě je, na co se těšit. Akce je pořádána ve spolupráci s RX Cup.
 

Pojištění do Fuglau

Dneska nám přišel schválený seznam účastníků pro pojištění do zahraniční. Jedná se o cestovní pojištění, které se vztahuje na provozování motorsportu. Pojištění je platné od 01.04. do 03.04. a není tedy nutné na cestu uzavírat další cestovní pojištění.
Prosím jezdce o kontrolu.
Jezdci, kterým jsem uzavíral pojistku hromadně mají uvedenou poznámku „sjednáno přes Rallycross klub AČR“ a cenu 200 Kč budu vybírat na závodě.
Jezdci, kteří mají pojištění vztahující se na Evropu v rámci své licence mají uvedenou poznámku „vlastní pojištění k licenci Evropa“
Pokud něco nesedí, prosím obratem se ozvěte.

Informace k závodu Fuglau

Informace k závodu ve Fuglau:
veškeré informace naleznete na webu https://www.freies-fahren.at/
1. Dokument „Nennliste“ je startovní listina na víkend.
2. Dokument „Zeitplan“ je časový harmonogram akce, který byl upraven na základě počtu účastníků. Technická a administrativní přejímka je v pátek, samozřejmě je možné se ji účastnit i v sobotu, ale tréninky začínají již v 9:15 a ctíme časový harmonogram pořadatele. V sobotu nás tedy čekají 2 tréninky, 1. a část 2. série rozjížděk, zbytek se odjede v neděli.
3. Úrazové pojištění pro jezdce do zahraniční nyní řešíme hromadně přes AČR. Informace vložíme zítra. Pojištění pro ostatní účastníky si každý musí zajistit sám.

4. Upozorňujeme na 3G opatření v rámci C-19, dle slov pořadatele to však již v Rakousku nikdo nekontroluje.
5. Depo se otevírá v pátek v 15:00.
6. Pokrytí elektrikou v Rakousku by mělo být dostatečné, pokud se však chcete jistit vlastní elektrocentrálou, není to problém.
7. V Rakousku bude přítomen Daniel Kříž jako sportovní komisař podniku. Radek Franc a Martin Knápek jako techničtí komisaři podniku. V případě jazykové bariéry se obracejte na ně.
8. Chybějící licence předám jezdcům na místě ve Fuglau.
9. Stravování v areálu je zajištěné.
10. Povinnou výbavou na závod je dobrá nálada, chuť férově závodit a perfektně doladěná technika. 😃 Těšíme se na první závod a přejeme všem mnoho úspěchů!

Školení jezdců a testování vozidel

Testování vozidel a školení jezdců proběhne v sobotu 19. 03. 2022 v areálu sedlčanské kotliny.
Program:
10:00 – 12:00 školení jezdců
12:00 – 17:00 testování vozidel technickými komisaři
08:00 – 13:00 a 13:00 – 18:00 otevřený automobilový trénink na rallycrossové trati (cena je 1000 Kč za jedno vozidlo za dopoledne či odpoledne)
Zároveň budeme v průběhu dne vydávat licence jezdcům a klubové kartičky.