REZERVACE ČÍSEL


Postup pro rezervaci:

Rezervaci zasílejte ve formátu Startovní číslo Příjmení Jméno na email rallycross-cup@email.cz nebo na telefonní číslo 724774878.

Níže je uvedený seznam již obsazených čísel.

Škoda Cup 6XX
603 Novák Lukáš
610 Semotamová Lucie
612 Míková Jana
616 Popelka Vladislav
621 Souček Zbyněk
623 Rudolf Michal
625 Pech Lukáš
632 Zpěvák Kryštof
637 Rataj Martin
638 Slaba Tomáš
640 Nešněra Petr
641 Smolík David
650-659 RX Cup Junior
666 Matucha Tomáš
670 Zapadlová Michaela
677 Zapadlo Milan
699 Račman David
N1400 1XX
103 Knápek Martin
111 Daniel Martin
122 Borůvková Veronika
123 Altmann Daniel
128 Uhrová Klára
135 Hofmann Petr
141 Matyaš Andrej
151 Tůma Václav
169 Vosáhlo Jiří
173 Fürst Matěj
187 Vaněk Martin
188 Rajchman Martin
191 Teješ Libor
N1600 7XX
706 Fňukal Radomír
707 Bouček Josef
711 Šiftr Michal
714 Koubek Milan
717 Kollmann Jan
718 Nedvěd Jan
721 Rajchman Michal
724 Matouš Roman
733 Čermák Jiří
744 Nakládal Václav
745 Nakládal Filip
752 Vlasák Lukáš
755 Svoboda Petr
766 Havelková Elizabeth
767 Reinisch Petr
768 Knápek Patrik
771 Honzík Marek
777 Cháb Lukáš
778 Nejdl Tomáš
779 Havelková Elizabeth
780 Konôpka Jan
785 Stránský Tomáš
787 Štěrba Jiří
789 Kutík David
797 Hasman David
N +1600 4XX
402 Vondrášek Václav
405 Mrázek Ladislav
419 Crhák Petr
435 Petr Holub
470 Navrátil Jan
477 Herman Jan
488 Rajchman Tomáš
499 Klasna Robert
Speciál do 1400 2XX
212 Folvarský Lukáš
220 Mandovec Petr
232 Obergries Ladislav ml.
235 Straka Marek
236 Mareš Jan
266 Štajner Pavel
272 Hyška Petr
289 Podhrázský Petr
Speciál do 1600 1-50
1 Pinkas Radek
2 Vlášek Jaroslav
4 Teplý Aleš
7 Škvarenina Karel
11 Moucha Martin
14 Koubek Milan
16 Šimek Stanislav st.
20 Krotil Jan
21 Buda Tomáš
26 Harvánek Petr
31 Dvořák Radek
39 Šindelář Pavel
46 Čada Petr
47 Hyška Petr
Speciál +1600 51-99
36 Štěpka Petr
52 Morávek Lukáš
53 Nováček Zbyněk
56 Šindelář Václav
66 Esselbach Petr
72 Vondrášek Martin
78 Kazil Jiří
82 Obergries Ladislav st.
86 Hezoučký Jakub
87 Vokřál Pavel
93 Štěpka Jan
99 Matyaš Marek