REZERVACE ČÍSEL


Postup pro rezervaci:

Rezervaci zasílejte ve formátu Startovní číslo Příjmení Jméno na email rallycross-cup@email.cz nebo na telefonní číslo 724774878.

Níže je uvedený seznam již obsazených čísel.

Škoda Cup 6XX
600 Najman Martin
601 Sýkora Petr
602 Kolář Petr
603 Novák Lukáš
605 Kokeš Petr
606 Sýkora Ondřej
609 Gregor Michal
610 Semotamová Lucie
613 Rožníček Jaroslav
616 Červený Michal
617 Popelka Vladislav st.
619 Crhák Petr
624 Matouš Roman
626 Matouš Roman st.
627 Polák Vojtěch
635 Škrleta Karel
636 Suchý Marcel
640 Vokřál Pavel
641 Suchý Tomáš
646 Donát Martin
650-659 RX Cup – Půjč si Feldu
661 Fikota Jaroslav
666 Kindl Zdeněk
667 Široký Antonín
670 Zapadlo Milan
676 Krotil Lukáš
677 Martan Tomáš
678 Janečka Vít
679 Moravec Jan
690 Hulan Jan
696 Urban Martin
N1400 1XX
111 Teješ Libor ml.
113 Kudrnová Michaela
117 Pešice Jiří
118 Šimáček Jakub
122 Polanský Dominik
123 Vojta Adam
127 Bartoš Pavel
133 Klímová Pavlína
135 Fejta Richard
150 Sedlák Jan
159 Baťka Tomáš
160 Ďuriš Jaroslav
170 Zapadlová Michaela
186 Altmann Daniel
197 Bartuška Stanislav
794 Pech Lukáš
N1600 7XX
701 Libor Sedláček
702 Ovčáček Karel
707 Bouček Josef
712 Kovanda Max
717 Tůma Filip
718 Nedvěd Jan
721 Rajchman Michal
722 Šimůnek Filip
723 Bartoš Pavel
728 Bahník Ladislav
738 Slaba Tomáš
735 Hofmann Petr
737 Erban Pavel
744 Vlček Zdeněk
745 Nakládal Filip
752 Vlasák Lukáš
773 Knápek Martin
776 Nejdl Tomáš
777 Senft Michal
779 Havelková Elisabeth
782 Mottlová Štěpánka
783 Mlejnek Štěpán
788 Novotný Matěj
792 Ságner Vilém
794 Lukáš Pech
799 Račman David
N +1600 4XX
402 Vondrášek Václav
419 Crhák Petr
435 Holub Petr
444 Antoš Jaroslav
455 Ješeta Jakub
470 Navrátil Jan
473 Kadlec Václav
475 Zoula Jaroslav
483 Marek Jan
488 Rajchman Tomáš
493 Tafallari Arben
Speciál do 1400 2XX
200 Nešněra Petr
202 Černý Jiří
212 Folvarský Lukáš
220 Mandovec Petr
222 Popelka Vladislav
233 Karnolt Václav
235 Straka Marek
236 Mareš Jan
237 Flaška Pavel
250 Sedlák Jan
251 Tůma Václav
255 Borčický Miroslav
269 Vosáhlo Jiří
272 Hyška Petr
273 Kofroň Milan
277 Suk Vlastimil
278 Vávra Jiří
280 Brumlich Ladislav
284 Holešovský Michael
288 Rajchman Martin
289 Podhrázský Petr
Speciál do 1600 1-50
1 Pinkas Radek
2 Vlášek Jaroslav
3 Obergries Ladislav
4 Teplý Aleš
5 Svoboda Petr
7 Frank Jiří
11 Moucha Martin
13 Dobeš Jiří
16 Tůma Václav
17 Matyáš Andrej
20 Krotil Jan
22 Forman Karel
25 Pech Lukáš
30 Mikšovský Bronislav
32 Tužil Roman
33 Matucha Tomáš
35 Krucker Christina
37 Honzík Marek
Speciál +1600 51-99
53 Nováček Zbyněk
55 Hanuš Roman
56 Holeček Milan
66 Esselbach Petr
67 Pavlis Vojta
68 Kubice Pepa
69 Kořínek Pepé
72 Smetana Martin
77 Reinisch Petr
78 Kazil Jiří
82 Obergries Ladislav st.
87 Nešněra Petr
88 Wurm Petr
89 Luh Patrik
90 Žalud Lukáš
94 Tureček Filip
96 Novotný Radim
97 Přikryl Lukáš
99 Fiala Tomáš
Speciál 4×4
63 Sechovec Martin
75 Slabší František
335 Krucker Dennis
444 Krucker Siegfried
DX
007 Zapadlo Milan
46 Čada Petr
53 Nováček Zbyněk
80 Marek Jan st.
81 Švejnoha Lubomír
83 Marek Jan
94 Tureček Filip
KartCross
9 Hamrle Lukáš
14 Morávek Tomáš
36 Sulek Tomáš
55 Karas Lukáš
68 Hamrle Marek
633 Novák Marek